+48 17 744 90 80 Pon - Pt 07:30 - 15:30 ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec (SSE), POLSKA
Certyfikat
ISO 9001:2015
Numer 1
w branży
Lider
W REGIONIE

Demontaż

Strona główna » Demontaż

DEMONTAŻ

Usługi świadczymy kompleksowo – dla małych przedsiębiorstw infrastrukturalnych oraz korporacji telekomunikacyjnych i energetycznych. Docieramy do klientów w różnych lokalizacjach, dostosowując zakres świadczonych usług do ich potrzeb. Demontaż infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej jest niezbędny wszędzie tam, gdzie teren zmienia swoje przeznaczenie i stworzone sieci nie są już potrzebne. Czasem ma na celu również modernizację całej instalacji, w celu wymienienia jej na nowoczesną infrastrukturę o znacznie lepszych parametrach technicznych.

Nasz obecny potencjał to ponad 30 ekip wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i narzędzia, które zasięgiem działania obejmują cały kraj. W ich skład wchodzą wykwalifikowane, doświadczone osoby. Potrafią one zarówno planować kolejne działania, jak i realizować je w terenie. To pracownicy z wieloletnim stażem i licznymi wykonanymi inwestycjami na koncie. Takie osoby są odpowiedzialne nie tylko za realizowanie demontażu infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej, lecz także projektowanie całych sieci czy nawet przeprowadzanie przewiertów horyzontalnych. Dzięki temu możemy zaproponować kompleksowe usługi na danym terenie, na przykład demontując starą instalację i przygotowując zupełnie nową. Działamy na terenie całej Polski, docierając wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W LIKWIDACJI I DEMONTAŻACH

 • Check
  napowietrznych sieci telekomunikacyjnych (w tym samych słupów)
 • Check
  kabli telekomunikacyjnych w kanalizacji
 • Check
  kabli ziemnych
 • Check
  napowietrznych sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia
 • Check
  kabli energetycznych ziemnych
 • Check
  central telefonicznych
 • Check
  serwerowni
 • Check
  masztów telekomunikacyjnych
 • Check
  szaf sterowniczych
 • Check
  szaf dostępowych

Sprawdź szczegóły.

Jak działamy?

Usługi realizujemy kompleksowo wraz z zapewnieniem wszelkich wymaganych prawem formalności, likwidacją geodezyjną oraz recyklingiem zlikwidowanej infrastruktury. Dzięki temu odciążamy inwestora z konieczności samodzielnej utylizacji pozyskanych elementów sieci.

Istnieje możliwość likwidacji infrastruktury, kompensując jej koszt częścią przychodów ze skupu odzyskanych elementów, takich jak kable miedziane, kable aluminiowe, zużyte urządzenia elektroniczne oraz złom metali. Przeprowadzamy bowiem prace z dbałością o każdy detal, dlatego usunięte elementy instalacji mogą zostać ponownie wykorzystane. Zajmujemy się także demontażem słupów, z których można uzyskać duży zwrot poprzez oddanie metalowych elementów do odpowiednich skupów.

W czasie realizacji usług demontażowych możemy dokonywać modernizacji sieci, jej przebudowy lub w przypadku sieci telekomunikacyjnych przebudowy usług na inne kable lub media transmisyjne, takie jak sieci mobile, kable światłowodowe (FTTH) i inne. Szczegóły naszych prac zależą od ustaleń poczynionych jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Z tego powodu tak ważne jest skontaktowanie się z nami i omówienie detali, które pozwolą na zaplanowanie prac, a także określenie cennika.

NASZA
oferta

GDPR