+48 17 744 90 80 Pon - Pt 07:30 - 15:30 ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec (SSE), POLSKA
Certyfikat
ISO 9001:2015
Numer 1
w branży
Lider
W REGIONIE

Budowa sieci teletechnicznych

Strona główna » Budowa sieci teletechnicznych
SPRAWNA I PROFESJONALNA

Budowa sieci teletechnicznych

RBS Media jest cenionym wykonawcą usług w zakresie budowy sieci teletechnicznych. Współpracujemy z największymi operatorami sieci m.in. z: Multimedia Polska S. A., Orange Polska S. A., Wasko S. A., Netia S. A.

Mamy rozbudowany park maszynowy. W celu zapewnienia najwyższej jakości budowy sieci wykonujemy prace głównie z pomocą naszych pracowników Są to osoby wykwalifikowane, o wiedzy potrzebnej do zrealizowania takich działań poprawnie i z zachowaniem wszelkich norm. Dokładnie planujemy kolejne etapy prac, dlatego minimalizujemy ryzyko wystąpienia jakichkolwiek komplikacji, które mogłyby wydłużyć termin zrealizowania zlecenia.

Świadczymy usługi kompleksowo poprzez wykonanie projektu, założeń technicznych oraz robót z pełną dostawą materiałów i urządzeń. Możliwa jest również realizacja poszczególnych części w/w etapów budowy. Wszelkie szczegóły ustalamy odpowiednio wcześnie, dzięki czemu możemy zaplanować przeprowadzane działania i wybrać odpowiednie metody w danym przypadku. Budowa sieci teletechnicznych przebiega więc sprawnie i w sposób dostosowany do potrzeb konkretnego inwestora lub wymagań określonego terenu.

W ramach budowy sieci

Świadczymy usługi

budowa kanalizacji teletechnicznej, kabli magistralnych i rozdzielczych, przyłączy i instalacji abonenckich;

budowa linii miedzianach, optotelekomunikacyjnych wraz z montażem urządzeń końcowych;

budowa przyłączy abonenckich w technologii FTTH w tym sieci wewnątrz budynkowych;

budowa instalacji dla potrzeb telewizji przemysłowej;

pomiary sieci optycznych i miedzianych;

wdmuchiwanie i spawanie światłowodów.

Profesjonalne usługi

Stawiamy na profesjonalizm, dzięki któremu budowa sieci teletechnicznych przebiega sprawnie, pozwalając na stworzenie instalacji niezbędnej do funkcjonowania w obecnych czasach. Nasze usługi są jednak znacznie szersze – w ich skład wchodzi także projektowanie sieci, które następnie mają zostać zrealizowane w terenie. Dzięki temu możemy zająć się wszelkimi pracami, od momentu planowania, aż po wykonanie gotowej instalacji. Dzięki temu trafiamy w potrzeby klientów o wysokich wymaganiach.

NASZA
oferta

GDPR