+48 17 744 90 80 Pon - Pt 07:30 - 15:30 ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec (SSE), POLSKA
Certyfikat
ISO 9001:2015
Numer 1
w branży
Lider
W REGIONIE

Projektowanie sieci teletechnicznych

Strona główna » Projektowanie sieci teletechnicznych
SPRAWNE I PROFESJONALNE

Projektowanie sieci teletechnicznych

RBS Media ma bogate doświadczenie w zakresie projektowania sieci teletechnicznych. Nasi inżynierowie i projektanci są w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Dbamy o to, by były to osoby wykwalifikowane i stale doskonaliły swoje umiejętności. Z tego powodu możemy działać nawet w przypadku bardzo złożonych inwestycji obejmujących duży obszar.

Naszą specjalnością jest projektowanie sieci światłowodowych. Na bieżąco monitorujemy rynek w poszukiwaniu najnowszych technologii. Dbamy o to, by stworzenie konkretnej infrastruktury było jak najbardziej ekonomiczne, a jednocześnie gotowy projekt pozwalał na zapewnienie odpowiedniej łączności użytkownikom danego terenu. Projektowaniem sieci zajmują się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Mogą oni dopasować wykorzystywane metody do potrzeb danego inwestora oraz wymagań konkretnego obszaru.

W obszarze projektowania sieci

Możemy zrealizować niżej wymienione usługi

określenie warunków technicznych oraz wykonanie wstępnej wyceny kosztów realizacji inwestycji dla celów planowania budżetu i analizy ekonomicznej przedsięwzięcia;

inwentaryzację infrastruktury w terenie;

projektowanie sieci telekomunikacyjnych (miedzianych i światłowodowych).

Projektowanie sieci o różnym przeznaczeniu

Nasze usługi są skierowane do przedsiębiorstw telekomunikacyjnych i energetycznych. Tworzymy instalacje w taki sposób, by pozwalały one na bezproblemowe korzystanie przez długi czas. Niektóre realizowane przez nas inwestycje obejmują bardzo szerokie tereny, dlatego tak ważne jest sprawne działanie. Dostosowujemy zakres świadczonych usług do potrzeb konkretnego klienta. Możemy bowiem zająć się np. demontażem słupów już istniejących na danym obszarze, a następnie stworzeniem nowej infrastruktury, zgodnej ze współczesnymi wymaganiami technicznymi. Wszelkie szczegóły ustalamy odpowiednio wcześnie, dzięki czemu możemy dokładnie omówić zlecenie jeszcze przed rozpoczęciem jego realizacji.

NASZA
oferta

GDPR